SPORTIEVE INFO SENIORS

Nu het seizoen 2017-2018 ten einde is, wordt het tijd om de spelerskern voor het volgende seizoen voor het volgende seizoen bekend te maken.

A-ploeg Technische staf:

T1 : De Landtsheer Maarten

T2 : Van Roy Ken

K1 : Cool René

Kine : Peeters Freke

Afgevaardigde : De Keukeleire Leo

Blijvers : Van Steen David, Calle Joren, Dejaeger Stijn, Heyrman David, Kabwé Yves, Stuer Levi, Van Acker Sven, Van Gerven Fenno, Van Roy Tom
Komen van onze B-Ploeg : Catthoir Mario, Gijsbrechts Sam, Gijsbrechts Nils, Sulmon Michiel
Verlaten de ploeg : Behiels Stef (Sinaai), Buyle-Huybrechts Kjell (Robur), Coppens Thomas (Robur), Hendrickx Wouter (stopt), Hillegeer Christoph (Robur), Kanteh Ibrahim (?), Minea Robert (Robur), Pepermans Junior (Waasmunster), Van Hoeylandt Christian (Robur), Van Kemseke Kjell (De Klinge)
B-Ploeg : Technische staf :

T1 : Smet Tom

Kine : Goovaerts Jonas

Afgevaardigde : Daelman Krist’l & Drumont Mario

Reserven : Technische staf :

T1 : Colman Geoffrey

Afgevaardigde : De Ben Karel

 

B-Ploeg en Reserven starten samen in de voorbereiding – indeling gebeurt voor de competitiestart

 

Blijvers B-ploeg : Pfaff Miquel, Goovaerts Jonas, Huyghe Michiel, Mahieu Kay, Nowak Jorne, Rotthier Sven, Smet Yani, Stuer Lander, Van der Meiren Thomas, Van Hoey Ben, Van Landeghem Johan
Blijvers Reserven : Caluwe Gil, Cool Angelo, De Ben Jonas, De Leeneer Stijn, Emmerechts Jonas, Van Helmont Noah
Verlaten de ploeg : Blommaert Dominique (stopt), Braeckman Senne (stopt), Charlier Gaetan (De Klinge), Corthals Jannick, De Baer David, De Staelen Matthias (PD Kruibeke), Gosselin Aron (stopt), Gijsbrechts Seppe (stopt), Mahieu Jorgo (stopt), Mets Jerko (stopt), Stassijns Pieter (stopt), Vermeir Jeroen (stopt)
Nieuwkomers : Ben Sellam Ibrabim (St-Gillis-Waas), Belhaj Ismael (Puurs), Daelman Jacob (W-Beveren), De Deurwaerder Lohegrin (Sinaai), De Nul Wesley (Meerdonk), Duyols Yoshua (?), Fruytier Kjell (?), Kripik Samet (W-Beveren), Macharis Christophe (Meerdonk), Mijten Lowie (?), Smolders Ilian (Merelbeke), Thiemo Goossens (Y. Blue), Tramet Elia (PD Kruibeke), Truyier Kjell (Kalken), Van De Merlen Frone (Bosdam), Van den Abeele Sam (St-Gillis-Waas), Vos Bart (Bosdam), Zamounani Abdel (St-Pauwels)

You may also like...