2e MINITORNOOI – Nu inschrijven

Ben je senior – wil je graag nog een paar wedstrijdjes spelen met wat vrienden – schrijf dan nu in op ons 2e Minitornooi ! Bij voldoende interesse, organiseren we ook een vrouwen-competitie !...

ALLE JEUGDWEDSTRIJDEN ZIJN AFGELAST VOOR VANDAAG !

Door de sneeuwval van deze nacht zijn alle jeugdwedstrijden afgelast. De wedstrijd van onze A-ploeg deze avond gaat door. Dus wie toch nog voetbal wil zien : afspraak om 20.00u op de Poerdam !

VANAVOND UITREIKING VAN DE GOUDEN BAL

Vrijdag 16 maart 2018 wordt er voor elke provinciale reeks een ‘Gouden Bal’ uitgereikt. De trainers van de reeksen maakten een top 5 bekend. Voor het eerst in de geschiedenis van HRS Haasdonk is...

Welkom Maarten De Landtsheer

Maarten De Landtsheer volgt Marc Pringels op als T1 voor onze A-ploeg. Maarten startte zijn trainingscarrière bij de jeugd. Hij gaf training op alle niveaus, van gewestelijk tot elite, bij HO Kalken, Standaard Wetteren en...

SPORTIEF NIEUWS

Daar HRS Haasdonk in degradatiegevaar blijft vertoeven, werd de samenwerking met trainer Marc Pringels deze week  stopgezet. Ook  Robert Van Havenbergh besliste om voortaan niet meer als T2 te fungeren.  Onze club houdt er...

MakeFun – Sportkampen op HRSH

MakeFun organiseert zowel tijdens de Paasvakantie als tijdens de zomervakantie een voetbalkamp op de Poerdam. Schrijf nu reeds in ! Meer info kan je terugvinden op www.makefun.be of download hier de brochure

Mini-Disco – Schijf nu in !

Op WOENSDAG 21 MAART 2018 organiseren we onze eerste mini-disco. Waar : Onze jeugdkantine Wanneer : van 14.30-17.30u Voor wie : U6 – U12

Gaetan Charlier genomineerd !

Wie zijn de beste amateurvoetballers van Oost-Vlaanderen? Wie wordt de beste amateurvoetballer van jouw reeks? Elke trainer diende zijn top vijf in. Dit zijn de drie genomineerden van eerste provinciale mannen tot en met...

EINDE PANINI-STICKERBOEK

Onze PANINI STICKERBOEK actie loopt stilaan op z’n einde. In overleg met de organisatie werd beslist  de  actie te verlengen tem 28 FEBRUARI 2018 !!!! De stickers zullen dus nog te verkrijgen zijn in onze...

Steakweekend

Beste ouders, voetballers en sympathisanten, Op ZATERDAG 24 en ZONDAG 25 FEBRUARI 2018 organiseert HRS Haasdonk het Steakweekend. Op het menu staan, uiteraard, een steak met frietjes en sausje naar keuze + dessert aan...